O NAS

Firma NETTO jest producentem płytek ceramicznych. To pierwsza Europejska Fabryka, która cały swój kapitał produkcyjny ulokowała w Indiach. NETTO to synonim doskonałej jakości produktów. Naszą misją jest zaproponowanie unikalnych wzorów płytek, oferując przy tym ceny poniżej wyobrażeń. Pasja, zaangażowanie i wiedza, w połączeniu z dbałością o szczegóły pozwala spełniać i zaspokajać oczekiwania klientów z rynku zarówno polskiego jak i zagranicznego. Cechuje nas wysoki profesjonalizm i merytoryczna obsługa, które zawdzięczamy wyspecjalizowanej kadrze.  Poziom jakości usług jest stale podnoszony tak aby w pełni spełniał oczekiwania klientów oraz współpracujących Partnerów i był oparty o najwyższe standardy.

Stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe wzory i podążamy za najnowszymi trendami. Nagrody w branżowych konkursach takich jak Perły Ceramiki UE, czy Łazienka Wybór Roku tylko potwierdzają najwyższy profesjonalizm firmy NETTO i ugruntowaną pozycję na rynku.

Niedawno otwarty firmowy Showroom to pierwsze takie miejsce w Białymstoku!
Na powierzchni 800 m2 została zaprezentowana cała  kolekcja płytek ceramicznych, produkowanych pod własną marką NETTO. Showroom to coś więcej niż zwykły salon płytek, czy sklep z glazurą. To starannie zaprojektowana ekspozycja, nietuzinkowy i nowoczesny design produktów w różnorodnych formatach. 
To również ważne miejscem spotkań, dyskusji, inspiracji oraz prezentacji najnowszych trendów z branży płytek ceramicznych. Wszyscy którzy poszukują płytek do przestrzeni prywatnych lub użyteczności publicznych, planują remont mieszkania, chcą zmienić aranżację kuchni, łazienki czy salonu, będą mogli skorzystać z porad wykwalifikowanej kadry, dla której praca z klientem to czysta przyjemność.

Odwiedź nas, zainspiruj się i skorzystaj z naszej oferty!

Zapraszamy wszystkich naszych klientów, architektów i projektantów oraz inwestorów!