nasze kolekcje

ALATRI 40×120

Płytki z kolekcji ALATRI to gres matowy w rozmiarze 40×120 cm o uniwersalnym zastosowaniu. Dzięki temu modny styl uzyskać można nie tylko w przestronnych lokalach industrialnych, ale także w niewielkiej łazience w bloku.

CEMENTI 60×60

Kolekcja imitująca beton i cement, wpisująca się tym samym w najnowsze trendy wnętrzarskie.  W tej grupie występują płytki zarówno polerowane, jak i lappato oraz matowe, dzięki czemu dają nieograniczone możliwości aranżacyjne.

FULL BODY 60×60

Grupa gresów nieszkliwionych w formacie 60×60, które są szczególnie polecane do budynków użyteczności publicznej ze względu na podwyższona klasę ścieralności

INTENSO 60×120

Kolekcja w rozmiarze 60×120 to płytki w kilku topowych wzorach. Nowe trendy w projektowaniu wnętrz stawiają na lekkość, prostotę form i otwarte przestrzenie i w te założenia świetnie wpasowują się gresy w wielkim formacie.

INTENSO 75×150

Przy użyciu płytek wielkoformatowych XXL możemy uzyskać gładkie, niemal bezspoinowe powierzchnie pasujące do każdego wystroju wnętrza.  Ich zastosowanie we wnętrzu pozwala tworzyć aranżacje o niestandardowym charakterze.

INTENSO 80×80

Kolekcja w rozmiarze 80×80 to płytki w kilku topowych wzorach. Nowe trendy w projektowaniu wnętrz stawiają na lekkość, prostotę form i otwarte przestrzenie i w te założenia świetnie wpasowują się gresy w wielkim formacie.

SLABS 120×240

Kolekcja płytek w wielkim formacie tzw. slaby w rozmiarze 120×240 cm. Płytki które są najgorętszym hitem ostatnich sezonów. Odwzorowanie naturalnych kamieni występujących w przyrodzie jest jeszcze lepiej wyeksponowane na większym formacie. Do tego mega format umożliwia układanie płytek bez widocznych spoin, co pozwala na uzyskanie jednolitych i efektownych powierzchni tak cenionych w nowoczesnym wystroju wnętrz.

STARDUST 60×60

STARDUST – zostały docenione i nagrodzone w prestiżowym konkursie Perły Ceramiki oraz na targach w Hiszpanii jak sama nazwa wskazuje płytki te mają wyjątkowe wykończenie pokryte drobnym błyszczącym pyłem, dzięki temu mienią się jak drobne kryształy Swarovskiego.

STONE 60×60

STONE – grupa płytek które do złudzenia przypominają naturalne kamienie, marmury, trawertyny czy onyxy. Naturalny kamień zawsze kojarzy się z niebywałą elegancją oraz wyszukanym stylem. 

WALL 25×37,5

Płytki ścienne w w rozmiarze 25×37,5 cm to świetna jakość w niskiej cenie. Modne i ponadczasowe wzornictwo sprawi że każdy znajdzie tutaj model idealny dla siebie, odpowiednio dopasowany do całej aranżacji wnętrza.

WALL 30×45

Płytki ścienne w rozmiarze 30×45 cm to ponadczasowy format który sprawi że produkt sprawdzi się zarówno w aranżacji kuchni czy łazienki ale także są na inwestycjach czy w budynkach użyteczności publicznej.

WALL 30×60

Płytki ścienne w rozmiarze 30×60 cm zachwycają starannym wykonaniem, trwałością oraz bogactwem wzorów.

WOOD RUSTIC 20×60

Płytki gresowe w rozmiarze 20×60 cm imitujące prawdziwe drewno, dzięki którym wnętrze zyska nieco przytulności oraz ciepła.

WOOD RUSTIC 20×120

Płytki gresowe w rozmiarze 20×120 cm imitujące prawdziwe drewno, jako alternatywa parkietu, charakteryzują się lepszą trwałością i brakiem konieczności konserwacji.