KONTAKT

Ceramika NETTO Sp. z o.o. Sp. k.
Narodowych Sił Zbrojnych 23
15-690 Białystok, Poland
NIP: 542-322-73-40
tel: +48 85 710 18 37
e-mail: biuro@netto.net.pl

}

Godziny pracy Biura Handlowego:
Pn-Pt: 8.00-16.00


Salon Sprzedaży
tel: +48 533 374 468
e-mail: salon@netto.net.pl

}

Godziny otwarcia Salonu Sprzedaży:
Pn-Pt: 10.00-18.00
Sob: Nieczynne

KONTAKT DO POSZCZEGÓLNYCH DZIAŁÓW

SALON SPRZEDAŻY

Rafał Jabłoński
Kierownik Salonu Sprzedaży
tel:+48 533 374 468
e-mail: rafal.jablonski@netto.net.pl

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY HURTOWEJ

Sebastian Popławski
Dyrektor Sprzedaży
tel:+48 533 828 461
e-mail: sebastian.poplawski@netto.net.pl

Ewa Kuptel-Saczuk
Koordynator Sprzedaży Krajowej
(małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie)
tel:+48 606 693 350
e-mail: ewa.kuptel@netto.net.pl

Agnieszka Halicka
Specjalista ds. Sprzedaży
(podlaskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie)
tel:+48 537 227 838
e-mail: agnieszka.halicka@netto.net.pl

Izabela Petelska
Specjalista ds. Sprzedaży

(mazowieckie, lubelskie, łódzkie, świętokrzyskie, podkarpackie)
tel:+48  577 008 339
e-mail: izabela.petelska@netto.net.pl
 

Joanna Klimiuk
Specjalista ds. Sprzedaży
(zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie)
tel:+48 577  371  977
e-mail: joanna.klimiuk@netto.net.pl 

Katarzyna Połocka
Asystentka ds. Sprzedaży i Logistyki
tel:+48 533 543 310
e-mail: katarzyna.polocka@netto.net.pl 

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Piotr Kuczyński
Regionalny Kierownik Sprzedaży
(podlaskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie)
tel:+48 607 268 358
e-mail: piotr.kuczynski@netto.net.pl

Artur Jakubowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży
(małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie)
tel:+48 602 656 878
e-mail: artur.jakubowski@netto.net.pl

Robert Krasucki
Regionalny Kierownik Sprzedaży
(łódzkie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie, mazowieckie)
tel: +48 537 762 700
e-mail: robert.krasucki@netto.net.pl

Arkadiusz Trojanowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży
(zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie)
tel: +48 534 577 928
e-mail: arkadiusz.trojanowski@netto.net.pl

DZIAŁ WSPARCIA SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Karolina Cichanowicz
Dyrektor Działu Wsparcia Sprzedaży
tel:+48 537 966 441
e-mail: karolina.cichanowicz@netto.net.pl

Magdalena Biedrzycka
Specjalista ds. Obsługi Klienta
tel:+48 533 264 990

e-mail: magdalena.biedrzycka@netto.net.pl

Marketing: marketing@netto.net.pl

Reklamacje: reklamacje@netto.net.pl  

DZIAŁ LOGISTYKI KRAJOWEJ

Urszula Frankowska
Koordynator ds. Logistyki Krajowej
tel:+48 533 691 333
e-mail: urszula.frankowska@netto.net.pl

Marta Rajczuk
Specjalista ds. Logistyki Krajowej
tel:+48 733 969 931
e-mail: marta.rajczuk@netto.net.pl

 

DZIAŁ EXPORTU

Maria Sienkiewicz
Acting Export Director (RU, ENG)
tel: +48 577 513 339

e-mail: maria.sienkiewicz@netto.net.pl

Luba Bozik
Export Specialist (RU, ENG)
tel: +48 536 987 777
e-mail: luba.bozik@netto.net.pl 

Julia Pikus
Export Specialist (ENG)
tel: +48 533 149 429
e-mail: julia.pikus@netto.net.pl

DZIAŁ IMPORTU

Aleksandra Cudna
Import Specialist
tel:+48 533 331 185

e-mail: aleksandra.cudna@netto.net.pl

Joanna Chęcińska
Import Specialist
tel:+48 533 955 397

e-mail: joanna.checinska@netto.net.pl 

 

DZIAŁ LOGISTYKI MIĘDZYNARODOWEJ

Beata Dąbrowska
International Logistics Director
tel:+48 534 842 222
e-mail: beata.dabrowska@netto.net.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ I KADRY

Magdalena Mocarska
Głowna Księgowa
tel:+48 606 69 34 59
e-mail: magdalena.mocarska@netto.net.pl

Katarzyna Sienkiewicz-Goździk
Księgowa
tel:+48 662 236 051
e-mail: katarzyna.gozdzik@netto.net.pl

Izabela Jurgielewicz
Księgowa
tel:+48 533 797 662
e-mail: izabela.jurgielewicz@netto.net.pl

Sylwia Milewska
Specjalista ds. Kadr i Płac
tel:+48 731 052 222

e-mail: sylwia.milewska@netto.net.pl 

ZARZĄD

Cezary Krzysztof Dąbrowski
PRESIDENT/CEO
tel:+48 601 28 45 25
e-mail: ckd1@netto.net.pl

Marta Marczak
Dyrektor Zarządzający
tel:+48 883 085 400
e-mail: marta.marczak@netto.net.pl