KONTAKT

Biuro Handlowe NETTO PLUS Sp. z o.o. Sp. k.
Narodowych Sił Zbrojnych 23
15-690 Białystok, Poland
NIP:542-322-73-40
tel: +48 85 710 18 37
e-mail: biuro@netto.net.pl

Godziny pracy biura handlowego:
Pon.- Pt. 8.00 - 16.00

Godziny pracy salonu sprzedaży:
Pon.- Pt. 9.00 - 17.00
Sob. 10.00-14.00

SEKRETARIAT

Monika Pietraszewska
Asystentka Zarządu
tel:+48 570 559 770
e-mail: monika.pietraszewska@netto.net.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY HURTOWEJ

Ewa Kuptel-Saczuk
Dyrektor Działu Sprzedaży
tel:+48 606 693 350
e-mail: ewa.kuptel@netto.net.pl

Agnieszka Halicka
Specjalista ds. Sprzedaży
(podlaskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie)
tel:+48 537 227 838
e-mail: agnieszka.halicka@netto.net.pl

Małgorzata Grzybowska
Specjalista ds. sprzedaży
(małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, świętokrzyskie, łódzkie)
tel:+48 733 574 709

e-mail: malgorzata.grzybowska@netto.net.pl

Mariola Żochowska
Specjalista ds. sprzedaży

(zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie)
tel:+48 577 371 977

e-mail: mariola.zochowska@netto.net.pl

Anna Kaftańska
Specjalista ds. sprzedaży
(lubelskie, podkarpackie)
tel:+48 533 374 467
e-mail: anna.kaftanska@netto.net.pl

 

 

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

 Piotr Kuczyński
Regionalny Kierownik Sprzedaży
(podlaskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie)
tel:+48 607 26 83 58
e-mail: piotr.kuczynski@netto.net.pl

Artur Jakubowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży
(małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, świętokrzyskie, łódzkie)
tel:+48 602 656 878
e-mail: artur.jakubowski@netto.net.pl

Michał Skrycki
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel: +48 533 543 310 lub +48 534 577 928
(zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie)
e-mail: michal.skrycki@netto.net.pl

Przemysław Curyło
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel:+48 533 446 473
(lubelskie, podkarpackie)
e-mail: przemyslaw.curylo@netto.net.pl

 

SALON SPRZEDAŻY

Rafał Jabłoński
Kierownik salonu sprzedaży
tel:+48 533 374 468
e-mail: rafal.jablonski@netto.net.pl


Karol Lotkowski
Specjalista ds. Sprzedaży
tel:+48 574 771 400
e-mail: karol.lotkowski@netto.net.pl

 

 

DZIAŁ WSPARCIA SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Karolina Cichanowicz
Dyrektor Działu Wsparcia Sprzedaży
tel:+48 537 966 441
e-mail: karolina.cichanowicz@netto.net.pl

Katarzyna Sikorska
Specjalista ds. Obsługi Klienta
tel:+48 533 264 990

e-mail: katarzyna.sikorska@netto.net.pl

Marketing: marketing@netto.net.pl

Reklamacje: reklamacje@netto.net.pl

 

 

 

DZIAŁ LOGISTYKI KRAJOWEJ

Marta Rajczuk
Specjalista ds. Logistyki
tel:+48 733 969 931
e-mail: marta.rajczuk@netto.net.pl

Urszula Frankowska
Specjalista ds. Logistyki
tel:+48 533 691 333

e-mail: urszula.frankowska@netto.net.pl

Katarzyna Fiedoruk
Asystent Działu Logistyki
e-mail: katarzyna.fiedoruk@netto.net.pl

 

 

DZIAŁ EXPORTU

Anna Nikołajczuk
Export Director (ENG, RU, UKR)
tel:+48 660 490 103
e-mail: anna.nikolajczuk@netto.net.pl

Irena Osakowicz
Export Specialist (ENG, RU, UKR)
tel: +48 533 149 429
e-mail: irena.osakowicz@netto.net.pl

Maria Sienkiewicz
Export Assistant (RU)
tel: +48 
577 513 339
e-mail: maria.sienkiewicz@netto.net.pl



 

 

DZIAŁ IMPORTU

Marta Marczak
Managing Director
tel:+48 883 085 400
e-mail: marta.marczak@netto.net.pl

Aleksandra Cudna
Import Specialist
tel:+48 533 331 185

e-mail: aleksandra.cudna@netto.net.pl

Joanna Chęcińska
Production Support Specialist
tel:+48 533 955 397

e-mail: joanna.checinska@netto.net.pl

Anna Węgrzynowicz
Import Specialist

tel: +48 570 123 183
e-mail: anna.wegrzynowicz@netto.net.pl

 

 

DZIAŁ LOGISTYKI MORSKIEJ

Marta Załęska
Sea Logistics Specialist
tel:+48 533 318 870

e-mail: marta.zaleska@netto.net.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ

Agata Rybołowicz
Głowna Księgowa
tel:+48 606 69 34 59
e-mail: agata.rybolowicz@netto.net.pl

Katarzyna Sienkiewicz-Goździk
Księgowa
tel:+48 662 236 051

Izabela Jurgielewicz
Młodsza Księgowa
tel:+48 533 797 662

 

 

ZARZĄD

 
Cezary Krzysztof Dąbrowski
PRESIDENT/CEO
tel:+48 601 28 45 25
e-mail: ckd1@netto.net.pl

Mariusz Lubiński
V-CE PRESIDENT / COMMERCIAL DIRECTOR
tel:+48 601 054 090
e-mail: ml@netto.net.pl