KONTAKT

Biuro Handlowe NETTO PLUS Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Narodowych Sił Zbrojnych 23

15-690 Białystok

NIP: 5423227340

tel: +48 85 710 18 37

e-mail: biuro@netto.net.pl

Godziny pracy biura handlowego:

Poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00

Godziny pracy salonu sprzedaży:

Poniedziałek – piątek 9.00 – 15.00

DZIAŁ SPRZEDAŻY HURTOWEJ

Ewa Kuptel-Saczuk
Dyrektor Działu Sprzedaży
tel:+48 606 693 350
e-mail: ewa.kuptel@netto.net.pl

Agnieszka Halicka
Specjalista ds. Sprzedaży
(podlaskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie)
tel:+48 537 227 838
e-mail: agnieszka.halicka@netto.net.pl

Małgorzata Grzybowska
Specjalista ds. sprzedaży
(małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, świętokrzyskie, łódzkie)
tel:+48 733 574 709

e-mail: malgorzata.grzybowska@netto.net.pl

Mariola Żochowska
Asystent ds. sprzedaży

(zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie)
tel:+48 577 371 977

e-mail: mariola.zochowska@netto.net.pl

Anna Kaftańska
Asystent ds. sprzedaży
(lubelskie, podkarpackie)
tel:+48 533 374 467
e-mail: anna.kaftanska@netto.net.pl

 

 

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Piotr Kuczyński
Regionalny Kierownik Sprzedaży
(podlaskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie)
tel:+48 607 26 83 58
e-mail: piotr.kuczynski@netto.net.pl

Artur Jakubowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży
(małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, świętokrzyskie, łódzkie)
tel:+48 602 656 878
e-mail: artur.jakubowski@netto.net.pl

Arkadiusz Modzelewski
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel:+48 534 577 928
(zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie)
e-mail: arkadiusz.modzelewski@netto.net.pl

Przemysław Curyło
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel:+48 533 446 473
(lubelskie, podkarpackie)
e-mail: przemyslaw.curylo@netto.net.pl

 

SALON SPRZEDAŻY

Rafał Jabłoński
Kierownik salonu sprzedaży
tel:+48 533 374 468
e-mail: rafal.jablonski@netto.net.pl

 

 

DZIAŁ WSPARCIA SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Karolina Cichanowicz
Dyrektor Działu Wsparcia Sprzedaży
tel:+48 537 966 441
e-mail: karolina.cichanowicz@netto.net.pl

Katarzyna Sikorska
Specjalista ds. Obsługi Klienta
tel:+48 533 264 990

e-mail: katarzyna.sikorska@netto.net.pl

 

 

DZIAŁ LOGISTYKI KRAJOWEJ

Marta Rajczuk
Specjalista ds. Logistyki
tel:+48 733 969 931
e-mail: marta.rajczuk@netto.net.pl

Urszula Frankowska
Specjalista ds. Logistyki
tel:+48 533 691 333

e-mail: urszula.frankowska@netto.net.pl

Ewa Supruniuk
Asystent Działu Logistyki
tel:+48 533 577 326
e-mail: ewa.supruniuk@netto.net.pl

 

 

DZIAŁ EXPORTU

Anna Nikołajczuk
Export Director
tel:+48 660 490 103
e-mail: anna.nikolajczuk@netto.net.pl

Anna Tomas
Export Assistant
tel: +48 533 149 429
e-mail: anna.tomas@netto.net.pl



 

 

DZIAŁ IMPORTU

Marta Marczak
Import Director
tel:+48 883 085 400
e-mail: marta.marczak@netto.net.pl

Aleksandra Cudna
Import Specialist
tel:+48 533 331 185

e-mail: aleksandra.cudna@netto.net.pl

Joanna Chęcińska
Production Support Specialist
tel:+48 533 955 397

e-mail: joanna.checinska@netto.net.pl

Anna Węgrzynowicz
Import Assistant

tel: +48 570 123 183
e-mail: anna.wegrzynowicz@netto.net.pl

 

 

DZIAŁ LOGISTYKI MORSKIEJ

Marta Załęska
Sea Logistics Specialist
tel:+48 533 318 870

e-mail: marta.zaleska@netto.net.pl

Filip Jaworski
Sea Logistics Assistant
tel: +48 570 123 181
e-mail: filip.jaworski@netto.net.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

Agata Rybołowicz
Głowna Księgowa
tel:+48 606 69 34 59
e-mail: agata.rybolowicz@netto.net.pl

Katarzyna Sienkiewicz-Goździk
Księgowa
tel:+48 662 236 051

Izabela Jurgielewicz
Młodsza Księgowa
tel:+48 533 797 662

 

 

SEKRETARIAT

Marta Trzcianko
Asystentka Zarządu
tel:+48 570 559 770
e-mail: marta.trzcianko@netto.net.pl

Magdalena Pieńkowska
Asystentka Zarządu
tel:+48 570 559 770
e-mail: magdalena.pienkowska@netto.net.pl

 

 

ZARZĄD

 
Cezary Krzysztof Dąbrowski
PRESIDENT/CEO
tel:+48 601 28 45 25
e-mail: ckd1@netto.net.pl

Mariusz Lubiński
V-CE PRESIDENT / COMMERCIAL DIRECTOR
tel:+48 601 054 090
e-mail: ml@netto.net.pl