PŁYTKI GRESOWE

Stwórz wyjątkowe wnętrze z naszymi kolekcjami płytek gresowych.
Ponadczasowy design, niezwykła jakość i doskonałe parametry techniczne naszych gresów pozwolą ci stworzyć unikalną aranżację.

CEMENTI 60×60

Kolekcja imitująca beton i cement, wpisująca się tym samym w najnowsze trendy wnętrzarskie.  W tej grupie występują płytki zarówno polerowane, jak i lappato oraz matowe, dzięki czemu dają nieograniczone możliwości aranżacyjne.

HIGH GLOSS 60×60

Grupa gresów w formacie 60×60 w wysokim połysku, które będą doskonałym wyborem do wnętrz w stylu glamour, nowoczesnym czy eleganckim.

STONE 60×60

Grupa płytek które do złudzenia przypominają naturalne kamienie, marmury, trawertyny czy onyxy. Naturalny kamień zawsze kojarzy się z niebywałą elegancją oraz wyszukanym stylem. 

STARDUST 60×60

Płytki z tej kolekcji zostały docenione i nagrodzone w prestiżowym konkursie Perły Ceramiki. Gresy mają  wyjątkowe wykończenie powierzchni pokryte drobnym błyszczącym pyłem, dzięki temu w zależności od kąta padającego światła mienią się jak drobne kryształki.

FULL BODY 60×60

Grupa gresów nieszkliwionych w formacie 60×60, które są szczególnie polecane do budynków użyteczności publicznej ze względu na podwyższoną klasę ścieralności

INTENSO 60×120

Kolekcja w rozmiarze 60×120 to płytki w kilku topowych wzorach. Wśród nich znajdziemy najpopularniejsze imitacje marmuru, kamieni, cementu czy drewna. Kolekcja została tak zaprojektowana, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

HIGH GLOSS  60×120

Kolekcja gresów w rozmiarze 60×120 w wysokim połysku. Zastosowanie takich płytek we wnętrzu to rozwiązanie dla osób, które szukają niebanalnych pomysłów na swoje cztery kąty. 

INTENSO 80×80

Kolekcja w rozmiarze 80×80 to płytki w kilku topowych wzorach. Nowe trendy w projektowaniu wnętrz stawiają na lekkość, prostotę form i otwarte przestrzenie i w te założenia świetnie wpasowują się gresy w wielkim formacie.

SLABS 80×160

Kolekcja płytek wielkoformatowych w rozmiarze 80×160 cm. Będą doskononałym wyborem do wnętrz, które nie imponują swoim rozmiarem, a w których chemy zastosować efekt jednolitej powierzchni z jak najmniejszą ilością fug. 

SLABS 120×240

Kolekcja płytek w wielkim formacie tzw. slaby w rozmiarze 120×240 cm.  Odwzorowanie naturalnych kamieni występujących w przyrodzie jest jeszcze lepiej wyeksponowane na większym formacie. Do tego mega format umożliwia układanie płytek bez widocznych spoin, co pozwala na uzyskanie jednolitych i efektownych powierzchni tak cenionych w nowoczesnym wystroju wnętrz.

WOOD RUSTIC 20×120

Płytki gresowe w rozmiarze 20×120 cm imitujące prawdziwe drewno. Jako alternatywa parkietu, charakteryzują się lepszą trwałością i brakiem konieczności konserwacji.